Boek: Trijp, Annemiek Bleeker

Trijp is het verhaal van de vierentwintigjarige militair Simon, die heeft deelgenomen aan een Nederlandse vredesmissie. Na zijn thuiskomst uit oorlogsgebied wordt hij geconfronteerd met onbegrip en minachting en verliest hij gaandeweg alle grond onder zijn voeten. Om te ontsnappen aan zijn ondraaglijke bestaan vertrekt Simon naar Schotland, op zoek naar de waarheid. Een indringende … Lees verder Boek: Trijp, Annemiek Bleeker

Vrij!

75 jaar bevrijding van Nederland Tussen juni 2019 en mei 2020 is het 75 jaar geleden dat de geallieerden de Tweede Wereldoorlog in hun voordeel beslisten en nazi-Duitsland versloegen. Europa was bevrijd, een gebeurtenis die sindsdien jaarlijks groot wordt gevierd. In dit historische jubileumjaar neemt het boektijdschrift Vrij! de lezer mee van de invasie in … Lees verder Vrij!

Adrian Goldsworthy – Hannibals meesterzet

Meesterverteller Adrian Goldsworthy vertelt in 'Hannibals meesterzet' over de bekendste slag uit de Oudheid. De slag bij Cannae, 216 v. Chr.Op 2 augustus 216 voor Christus behaalde generaal Hannibal in het Italiaanse Cannae zijn meest glorieuze overwinning voor Carthago. In een van de bloedigste veldslagen ooit kwam zijn schitterende strategie eindelijk tot zijn recht. Hannibals … Lees verder Adrian Goldsworthy – Hannibals meesterzet

Boek: Sander Aarts – Niet te breken

Word mentaal onverslaanbaar door de ervaringen en lessen van de Special Forces ‘Met een voor ons ongekende openhartigheid beschrijft Sander veel prachtige, maar ook veel rauwe momenten van het leven in onze eenheid.’ Special Forces. Voor de fans van American Sniper en Seal Team Six De best getrainde militair van Nederland vertelt wat hij heeft … Lees verder Boek: Sander Aarts – Niet te breken